Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Muhakkikler işbaşında!


Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, görevlerini savsakladıkları gerekçesiyle Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde açığa aldığı müdür, müdür yardımcısı ve iki şube müdürü ile ilgili soruşturma için muhakkik atadı.

Vali Yardımcıları
Vali Yardımcısı Şakir Özdikici başkanlığında oluşturulan Muhakkik Heyeti’nde Valilik Hukuk İşleri Müdürü Mustafa Taş’ta yer alıyor.

İşi savsaklama
Vali Coş, bir ay içinde iki kez denetim için gittiği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde yetkililerden istediği bilgileri yeterli bulmadığı gibi, ilgililerin görevlerini savsakladığı kanaatine vardı.

Heyet işbaşında
Vali Coş, bu nedenle Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sami Öztürk, Müdür Yardımcısı Zeliha Akçe ve Şube Müdürleri Sinan Kocakaplan ile Orhan Hacı Salihoğlu’nu açığa alarak, olayın soruşturulması için muhakkik tayin etti. Olay muhakkik heyetinin yapacağı incelemeler sonucunda netlik kazanacak.

7 Şubat 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1186 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın