Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Kadınların kongre heyecanı


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, İl Kadın Kollarının yarın yapılacak kongresi öncesinde Adapazarı İlçe delegelerine yönelik tanıtım yemeği düzenledi.

Katılım
Elegant Cafe’de düzenlenen yemeğe Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Erol Aydın, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ile AK Partili kadın delegeler katıldı. Kadın delegelere yönelik düzenlenen gecede ilk konuşmayı yapan İlçe Kadın Kollları Başkanı Fatma Varol, kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Çok önemli
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak ise, katılımın yüksek olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “AK Parti ailesi olmanın bir ferdi olmanın onurunu bir kez daha yaşıyoruz. Kadınlarımızın siyasette çok önemli yeri var. Tarihte de bunun örneklerini görüyoruz. Hem sosyal hem ekonomik anlamda ülkelerine her zaman katkı sağlamışlardır. Her başarılı erkeğin arakasında kadın olduğu gibi her başarılı teşkilatın arkasında da kadın kollarımız vardır” diye konuştu.

Sahip çıkın
Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın, “Öncelikle AK Parti’nin yola çıktığı ilk günden itibaren partimizi yalnız bırakmayan kadın kollarımızın tüm üyelerini başarılarından dolayı tebrik ederek söze başlamak istiyorum. Ülkemizin bu günlere gelmesinde büyük emekleriniz  var. Siz toplum yararına çalışıyorsunuz. Yeri geliyor eşinizden çocuklarınızdan ailenizden fedakarlık yapıyorsunuz. Bizim ulaşamadığımız yerlere siz daha kolay ulaşıyor, onların sorunlarına ortak oluyorsunuz. Biz yaptığınız her çalışmada,  Adapazarı Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü katkıyı sağlamaya hazırız” dedi.

İşim var
Son konuşmayı yapan İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ise kadınların teşkilatın temel taşları olduğunu belirterek “Kadınlarımız gerekirse ocağın altını kapatıyor, işim var diyerek partiye koşturuyor. Başkanlarımız kızmasın ama kadınlarımız daha başarılı.Sizler oy verirken büyük hedeflere geleceğe oy vereceksiniz” dedi.

 

14 Şubat 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 739 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama