Günün Tarihi:22 Şubat 2019

‘Başarı zincirinin halkasıyız’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu orman ürünleri imalatçıları ve kerestecilerden oluşan 25. Meslek Komitesi yıllık istişare toplantısı düzenledi.

Katılım
Yıllık istişare toplantısının ev sahipliğini Komite Başkanı Hakan Alaçam, Komite Üyeleri; Selim Sarıoğlu, Aybars Ekşioğlu 25. Meslek Komitesi’nden meclis üyeleri Murat Bayrak ve Eyüp Kuriş yaptı. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un onur konuğu olarak katıldığı toplantıya Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ da katılım gösterdi.
Ortak vizyon
Meslek grubu üyeleri ve sektör temsilcilerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, sektörel değerlendirmeler ve görüş alış-verişinde bulunuldu. Toplantıda konuşan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında şehrin tüm erklerinin ortak bir vizyonla halkın menfaati ve ilin gelişimi için gayret ettiğinin altını çizdi.
Zincir
SATSO projeleri ve komite faaliyetleri hakkında da bilgi veren Başkan Kösemusul, “Hepimiz ilimizin geleceği adına başarı zincirinin birer halkasıyız. Kurumlarımız görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ederken, SATSO ailesi olarak biz de var olan gücümüz ve potansiyelimizi en aktif ve doğru şekilde kullanmak adına girişimlerimize devam ediyoruz. Bu bağlamda komitelerimiz büyük önem teşkil ediyor” dedi.
Hizmet
Kösemusul, “Komitelerimiz üyelerimizle bizler arasındaki bağı kuvvetlendirmek adına çalışmalar yürütüyor. Biz üyelerimiz için hizmet ediyoruz. Hepimiz bu şehrin sahibiyiz. Bu tür istişare toplantıları da gerek sektörel, gerek genel anlamda değerlendirmeler açısından büyük önem taşımaktadır. Bu toplantılarımızın devamlılığı güçlü bir iletişim kurmamıza vesiledir. Komitemize katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

17 Şubat 2015 , Salı Bu haber toplam 912 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın