Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

İlim Yayma AK Parti’de


İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Vadettin Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri ve yurt yöneticileri, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ı ziyaret etti.

Gönül dostu 
İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Op. Dr. Vadettin Aktaş, Başkan Ak’ın yeniden seçilmesi dolayısıyla tebrik ederek, “Bizler biliyoruz ki bu vatana ve millete hizmet etmek için uğraşan gönül dostlarımızın her zaman yanındayız. Cemiyetimizin sivil toplum örgütleri içerisinde önemli görevleri vardır. Bu nedenle hizmetlerimiz aynıdır, bu önemin bilincinde olan dernek ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çeşitli kültürel etkinler yaparak hizmetlerimizi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştiriyoruz. “ dedi.

Umutla
Ziyaret nedeniyle memnun kalan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ta, “Sivil toplum kuruluşları toplumumuzun vazgeçilmez unsurlarındandır. İlim Yayma cemiyeti de genç nesillerin geleceğe umutla bakabilmelerini sağlayacak imkanlar sunan, vatanını ve milletini seven, öz değerlerine sahip çıkan bir cemiyettir. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

 

23 Şubat 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 757 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama