Günün Tarihi:20 Şubat 2019

‘Ulaşılabilir olacağım’


AK Parti milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, partisinin Karapürçek İlçe Teşkilatı’nda kendisini tanıttı. Bu toprağın güzel insanlarına hizmet etmek istediğini söyleyen Orhan, “Ulaşılabilir bir milletvekili olacağım” dedi.

Tanıtım
AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalletin Selim, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Burnazoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Atalay Kalıntaş ile çok sayıda partilinin katıldığı tanıtım toplantısında konuşan milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, “AK Parti Türkiye’de siyasetin içeriğini değiştirdi.  AK Parti’den önce gençlere siyasette yer verilmezdi.  Yönetim kadrolarına gençler alınmazdı. Partimizin kurucusu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gençlerin önünü açtı. İşte biz bu liderin gençleri olarak bugün siyasette, Usta’nın bize açtığı bu yolda yürümek istiyorum” dedi.

Deprem
İnşaat Mühendisi olan ve  Bahçeşehir Üniversitesi’nde Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans yapan Orhan, “Bilim ve teknolojiden en iyi nasibini alan ve çağın gereklerini yakalayan genç bir siyasetçi olarak bu toprağın güzel insanlarına milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum.  Deprem için edindiğim mesleki tecrübelerimle, ülkemin ve şehrimin afet ve deprem politikalarına katkıda bulunmak istiyorum. Bizler insanın en hayırlısını, insana hizmet edendir diye öğrendik.  Hayatımızı belirleyen bu prensip, siyasetimizi de belirlemektedir” dedi. Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim ile Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, çıktığı bu yolda Orhan’a başarı diledi.

 

23 Şubat 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 919 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın