Günün Tarihi:18 Aralık 2018

 

 

Başkan esnafını geziyor


Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Odası Başkanı Cevat Davulcu, üyesi olan esnaf ve sanatkarları ziyaret ederek, hal-hatır soruyor.

Birliktelik
Şehrin küçük esnafları olarak adeta dinamo görevi gördüklerini belirten Başkan Davulcu, oda üyesi olan esnafları sıklıkla ziyaret ederek, hem hal-hatır soruyor, hem de istekleri dinliyor.  Vatandaşa en iyi hizmet için çalıştıklarını söyleyen Başkan Davulcu, “Hizmet sektöründe yer alan esnaf ve sanatkarımız ayakta kalmak için çok mücadele veriyor. Birliktelik ve dayanışma içerisinde, sorunlarımızın üstesinden geliyoruz. Birlikteliğimiz arttıkça, paylaşımlarımız çoğaldıkça, daha da mutlu oluyoruz. Haksız rekabet koşulları oluşturan nedenler üzerinde çalışıyor ve gerekli girişimleri yapıyoruz. Kurum ve kuruluşlar ile diyaloglarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yakın takip
Şehirde standart fotoğraf ve tabelacılık hizmetlerini sunabilmek için esnafların kendini çok iyi geliştirdiğini söyleyen Başkan Davulcu, “Meslek grubumuzda bulunan esnaflarımız teknolojik gelişmeleri ve dijitalleşmeyi yakından takip ediyor. Bu da şehrimizde hizmet kalitesinin artmasına neden oluyor. Sakarya bu sektörde önde gelen illerden biridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gelişimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

 

23 Şubat 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 890 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın