Günün Tarihi:23 Ekim 2018

 

 

Öğrencilere moral kahvaltısı


Akyazı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği bu yıl üniversite sınavına girecek olan 12. sınıf öğrencilerine bir moral kahvaltısı verdi.

Stres

Altındere Alabalık Tesislerinde verilen kahvaltıya 12. sınıfta öğrenim gören 99 öğrenci, okul Müdürü Yılmaz Ersoy, öğretmenler, Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Kaliç katıldı. Birlik Başkanı Kaliç, “Önümüzdeki günlerde sınava girecek olan son sınıf öğrencilerini sınav stresi sarmış durumda. Okul Aile Birliği olarak onların bu durumunu göz önüne aldık ve stres ortamından uzaklaştırmak ve moral desteği vermek için sabah kahvaltısında bir araya getirdik. Öğrencilerimize girecekleri sınavda şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Sorumluluk

Okul Müdürü Yılmaz Ersoy da yaptığı konuşmada,“Sevgili öğrenciler bu gün burada sizlerle bir araya gelmemizin sebebi sizleri biraz olsun sınav ortamından uzaklaştırmak, sınav kaygınızı biraz olsun hafifletmek içindi. Umarız sizi biraz olsun rahatlatabiliriz. Biz sizlerin şu an içinde bulunduğunuz ortamı  çok iyi anlıyoruz. Bizlerde bu yoldan geçtik. Ailelerinize karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirebilmek için de büyük bir gayret içindesiniz” dedi.

Son udeğil

Ersoy, “Sınavda başarılı olmak için elinizden geleni yapacaksınız. Ancak sınav kazanamazsanız her şeyin sonu olmayacak. Hayat devam ediyor, ben de ilk yıl sınavı kazanamayanlardan biri idim. Yeniden hazırlanıp 2. yıl kazandım ve okulumu bitirdim. Şimdi sizlerle birlikteyim. Siz elinizden geleni yapın. Takdiri Allaha bırakın” diyerek, yemeğin düzenlenmesinde emeği geçerlere teşekkür etti.  Öğrencilerin de duygularını ifade ettiği kahvaltı, neşe içinde gerçekleşti. 

4 Mart 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 869 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın