Günün Tarihi:20 Şubat 2019

‘10 dakika görsem yeter’


Adapazarı İlçesi Evrenköy Mahallesi’nde yaşayan 60 yaşındaki Feride İnan isim yaşlı kadın, 3 yıl önce birden ortadan kaybolan oğlu Recep Yeşilyurt’un bulunmasını istiyor.

Savcılığa verdim

Anne Feride İnan, “3 senedir hiçbir bilgi yok. Eşiyle tartışmış, eşini babasının evine bıraktıktan sonra yanıma geldi. Neden bıraktığını sordum. Oğlum da ‘Anne ben gidip alacağım biraz kalsın kafasını dinlesin’ dedi. Ramazan’da çağırdım oğlumu. ‘Buraya gel, beraber iftar edelim’ dedim. ‘Tamam anne’ dedi, gidiş o gidiş daha gelmedi. Yalnız oğlum bana gitmeden bir ay önce ‘Anne ben gidersem ne bana beddua et, ne de üzül. Ben artık bıktım hayatımdan’ dedi. Hiç görüşmedik, arama falan da yok. Gören de olmadı. Bir kere beni arasa, ‘Anne ben sağım gelmiyorum’ dese tamam bir şey demeyeceğim. Polise, savcılığa da verdim ve araştırdım” diye konuştu.

Borcu-harcı yoktu

Oğlunun hiç kimse ile bir sıkıntısının olmadığını da vurgulayan Feride İnan, “Hiçbir sorunu yoktu. Araba istedi benden, gittim borç yaptım araba aldım. İki tane oğlum var, iki tane araba alayım dedim. ‘Hayır anne biz iş adamı değiliz. Bir araba kapıda yeter’ dedi. İstedikleri gibi geziyordu hiçbir sorun falan yoktu. 14 yaşında bir oğlu, 10 yaşında bir kızı olmak üzere iki tane çocuğu var. Borcu falan da yoktu. Serviste çalışıyordu gittim, sordum. O çok başka bir çocuktu. Hiçbir borcu-harcı yoktu. Çok iyi bir insandı. Her yere araştırdım hiçbir iz yok. Kimseyle kavgası olmaz cebinde parası olsa bile paylaşırdı. Oğlumu 10 dakika görsem bana yeter” ifadelerini kullandı.

5 Mart 2015 , Perşembe Bu haber toplam 917 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın