Günün Tarihi:24 Eylül 2018

 

 

Şimdi anket zamanı!


AK Parti’de temayül ve mülakatın ardından aday belirlemenin üçüncü aşaması olan halka ve sivil toplum kuruluşlarına (STK) yönelik anket çalışması ilimizde bugün itibariyle start alıyor.

73 aday adayı
AK Parti’de temayül ile mülakata mevcut ve eski milletvekilleriyle,il başkanı alınmadığı için 56 aday adayı ter dökmüştü. Şimdi ise, Sakarya’dan 73 aday adayı olan 73 isim için anket çalışması tüm ilçelerde halk ve STK’lar nezdinde yapılacak.

Değişik sorular
Anketlerde milletvekillerinden ve partiden memnun olup olunmadığı gibi soruların yanı sıra ‘kimi milletvekili görmek istersiniz?’, ‘hizmet beklentileriniz nelerdir?’, yerel yönetimlerden memnun olunup olunmadığı gibi sorularında yer alacağı belirtiliyor.

Birebir anket
İl dışından farklı zamanlarda gelecek ve tüm ilçeleri çapraz şekilde tarayacak olan anketörlerin işyerlerinin yanı sıra evlerde de çat kapı yapmak üzere birebir anketi yapacakları öğrenildi. Aday belirlemeye yönelik en büyük etkeni oluşturacağı belirtilen anket, aday adaylarını şimdiden yeni bir heyecana soktu.

9 Mart 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 677 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın