Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

Valiyle makam selfiesi


Vali Hüseyin Avni Coş, AK Parti Gençlik Kolları il başkanlığı görevine yeni seçilen Yusuf Demir ve Yürütme Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

Tecrübe
Kabulde konuşan Vali Çoş “Gençlerin sosyal faaliyetlerin yanı sıra her alanda aktif rol almaları güzel. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan gençlerin ülke sorunlarına karşı erken yaşlarda sorumluluk ve tecrübe kazanmaları mutluluk verici. Siz gençler ülkenin umut ışığı ve yarınlarısınız. Bol bol kitap okumalı çok iyi araştırma yapmalısınız. Tekrardan yeni görevlerinizin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi

Hep birlikte
Vali Çoş’a teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “Geleceğin bizlere emanet edildiğinin bilinciyle üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirebilmek için mücadele ediyoruz. Hep birlikte AK Parti bayrağını Sakarya’da çok güçlü şekilde dalgalandıracağımız bir ekip oluşturduk. Yeni oluşturduğumuz ekibimizle ve yönetimimizle birlikte ilk hedefimiz 7 Haziran 2015’te 7 güzel insanı Ankara’ya göndermek olacaktır. Ekibimizle beraber siyasi ve sosyal alanda çok çalışarak bilinçli, bilgili, donanımlı bir gençlik için oluşturuyoruz” dedi. Ziyaret sonunda Sakarya Valisi Hüseyin Avni Çoş gençlere kitap hediye etti. AK Partili gençler günün anısına Sakarya Valisi Hüseyin Avni Çoş’la selfie çekildi.

 

12 Mart 2015 , Perşembe Bu haber toplam 731 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın