Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

MHP’de 21 Mart hazırlığı


MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, haftalık olağan toplantısında gündemi değerlendirerek, 21 Mart’ta düzenlenecek etkinlikleri davette bulundu.

Gölge başbakan
Aday adayı olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın aday adaylığından çekilerek mit müsteşarlığına geri dönmesini eleştiren Bülbül, “AKP üyesi olduktan sonra aday adayı olan Fidan, bu başvurusunu geri çekerek mit müsteşarlığında tekrar yerini aldı. Bu durum çok vahim bir gelişmedir ve Davutoğlu’nun gölge bir başbakan olduğunu ortaya çıkartır. Sıfır noktasında olduğunu ve hiçbir etkisinin olamayacağını ispat eder bir şekilde gelişme yaşandı.  AKP’yi eleştirme noktasında muhalefete bir malzeme gibi gözükse de bu ülkemizin zayıflığı olarak karşımıza çıkmakta’’ dedi.

Ekonomi kaybı
Türkiye’nin ekonomik açıdan kaybı olduğunu dile getiren Bülbül, “Dövizin yükselişini tahmin eden yapıların, gelirlerine ve servetlerine servet kattıklarını da gözden uzak tutmamak gerekir. Bu sürecin bizzat kendilerine yaradığını söylemeden de edemiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nde demokrasi tarihimizde eşine rastladığımız bir husus değildir. Milletimiz bu meselelere yabancıdır” dedi.

Sakarya
Bilecik,Bursa,Kocaeli ve Bolu illerini Sakarya’nın durumlarının ele alınacağı bölge toplantısına hazırlandıklarını söyleyen İl Başkanı Bülbül, “Sakarya’nın son olarak Türkiye’deki iller sıralamasında ekonomi, eğitim, sağlık ,güvenlik ve  kültür sanat başlıkları altında genel bir değerlendirmesi yapıldığı zaman 56.sırada olduğumuzu görmekteyiz. Bu utanç verici bir durum. Tüm bölgenin sorunlarını ele alınacağı Ankara Arena Spor Salonu’nda büyük buluşma yapacağız. 21 Mart’a hazırlanıyoruz” dedi. 

12 Mart 2015 , Perşembe Bu haber toplam 831 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın