Günün Tarihi:26 Haziran 2019

Paris’te iki duygu bir arada


Akyazı Paris Orta Okulu ve İlkokulu okulda görevli iken başka okullara tayinleri çıkan ve başka yerlerden okula atanan öğretmenler için yemek düzenlendi.

Örnekler
Batakköy Mahallesindeki Semazen tesislerinde Paris İlk ve Ortaokulu Aile Birliği başkanları Yakup Aynacı ve Mehmet Öztürk tarafından düzenlenen yemeğe okulun tüm öğretmenleri eş ve çocukları ile birlikte katıldı. Birlikte yenilen yemeğin ardından konuşma yapan okul Müdürü Emin Akbayrak, “Okul olarak birlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birini gösteriyoruz. Memuriyetin bir cilvesi okulumuzdan başka kurumlara atanan arkadaşlarımız oldu. Bu gece onları yeni görev yerlerine uğurlarken, okulumuza vermiş oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Başarı dileklerimizle yeni görev yerlerine uğurluyoruz” dedi.

Hoş geldiniz
Müdür Emin Akbayrak kendisi gibi okula Müdür yardımcısı olarak yeni atanan Levent Kobya ve Ali Atmaca. Beden eğitimi öğretmeni Esra Sönmez Ak, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Rıdvan Dişli ve Matematik Öğretmeni Merve Erdoğan’a da “Hoş geldiniz” dedi.

Güle güle
Daha sonra okuldan tayinleri çıkarak Yenikent Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcılığına atanan Müdür yardımcısı Ekrem Keser, Akyazı Kuzuluk Mahallesi Topçu Sırtı Orta Okulu Müdürlüğüne atanan Nurhan Gökkaya, Ali Dilmen Anadolu Lisesi İngilizce öğretmenliğine atanan Harun Mutlu ve Şehir Ali Borinni Zihinsel engelliler okuluna atanan Nefise Babagil’e birer plaket verildi.

15 Mart 2015 , Pazar Bu haber toplam 2483 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama