Günün Tarihi:24 Haziran 2019

Ferizli’ye ışıklı kavşak


Ferizli’nin ortasından geçen Karasu duble yolu üzerinde yer alan iki kavşakta meydana gelen kazaların yanı sıra, her gün yaşanan kaza tehlikesinin de sona erdirilmesi için trafik sinyalizasyon sistemi kurulmasına karar verildi.

Her geçen gün artış

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Kuzey bölgesine bağlantıyı sağlayan duble yolun tam ortasında bir ilçe olduklarını ifade ederken, “Adapazarı’ndan Karasu, Kocaali ve Akçakoca’ya kadar bağlantıyı sağlayan yolumuzdan geçen araç sayısı her geçen gün artıyor. Karayolları yolda araç sayımı yaparak, belediyemizin de onayı ile iki kavşağı ışıklı hale getirmeye karar verdi” dedi.

Olumlu sonuç

Ulaştırma Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü nezdindeki  girişimlerin olumlu sonuç vermesinin kendilerini de memnun ettiğini belirten Başkan Soğuk, “Şimdi iki kavşağa Karayolları tarafından ışık sistemi kurulacak. Böylelikle geçişler güvenli hale geleceği için, kaza olma ihtimali en aza inecek. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun” dedi. 

16 Mart 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1683 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama