Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

Akyazı’da salon olimpiyatları


Akyazı’da salon olimpiyatları


Akyazı’da salon olimpiyatları 
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan , Salon sporu olimpiyatları’nın başlangıcı için ilk açılışı yaptı.
8 Okul , 150 öğrenci
  Akyazı Belediyesi tarafından organize edilen  ve Akyazı’da salon sporlarının yaygınlaşmasını sağlamak genç nesile sporu sevdirmek ve spor’a erken yaşlarda teşvik etmek amacıyla başlatılan Salon Sporu olimpiyatlarının başlangıcını dün yaptı. Yapılan ilk organizasyon İlçe genelinde 8 okuldan katılım görürken, Cirit atma, koşu, slalom, oyun parkurlarının hızlı geçişleri gibi çeşitli oyun aktivitelerinin yapıldığı ilk etkinliğe 2005 2006 ve 2007 doğumlu 150 öğrenci katıldı.
Yemek ikramı yapıldı
  Akyazı Belediyesi tarafından yapılan ilk salon sporları etkinliğine 15 hakem eşlik ederken saat sabah 10.30’da Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan tarafından start verildi. Saat 13.00’a kadar süren etkinlikte katılan öğrencilere Akyazı Belediyesi tarafından yemek ikramları yapıldı ayrıca katılan tüm sporculara katılım belgesi verildi. Sinan Kolcu
Nisan aydında
  Açılış için salona gelen Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ilk olarak spor’a gönül veren tüm öğrencilerle tek tek tokalaşarak hal hatır sordu. Öğrencilerin kendilerinden başka ne gibi spor etkinlikleri istediklerini de sormayı ihmal etmeyen başkan Akcan öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirerek Salon Sporları olimpiyatlarının açılışını yaptı. Açılış sonrasında , bir süre daha olimpiyatları izleyerek öğretmenlerden ve hakemlerden etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulundu.  Akyazı Belediyesi Salon Sporu olimpiyatlarının ikinci etkinliğinin nisan ayı itibarı ile yapılması bekleniyor.

22 Mart 2015 , Pazar Bu haber toplam 509 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın