Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Büyük sıkıntı olacak


Atatürk Spor Kompleksi içindeki Adapazarı Atatürk Spor Salonunda halen tık yok

Atatürk Spor Kompleksi içindeki Adapazarı Atatürk Spor Salonunda halen tık yok
BÜYÜK SIKINTI OLACAK!
Yaklaşık 1 ay önce başlayan parke yenileme çalışmaları ile ilgili haberimizi dün yayınlamıştık. Asıl tehlikenin ise Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol Takımıyla ilgili olacağı herkesçe biliniyor. Eski zeminin kaldırılarak beton döküldüğü salonun halen hizmete girmemesi, en çok Türkiye Basketbol 2nci Ligindeki temsilcimiz Büyükşehir Belediyespor’u etkileyecek. Dün Mersin’de maça çıkan ekibimizin önümüzdeki hafta, iç sahada yapması gereken müsabakanın adresi bilinmiyor. İlk alternatif olan 5 bin kişilik Serdivan Sakarya Spor Salonu, Voleybol Süper Ligi ve Voleybol Avrupa Şampiyonası nedeniyle dolu. Büyükşehir’in, maçlarını komşu İzmit’te oynaması gündemde.  
Sorumlusu kim?
Salonun zeminine (oyun alanı) yeni montaj yapılacak Parke’nin Amerika’dan özel olarak getirileceği açıklanmışken, ortada henüz gelen bir malzemenin olmadığı ileri sürüldü. Betonun kurumasının beklendiği yönündeki iddialar, uzmanlar tarafından “Beton çoktan kurudu” şeklinde yorumlanırken, eski zeminin sökülmesi için neden bu kadar acele edildiği ve bu kararı kimin, nasıl verdiği soruluyor.
 

22 Mart 2015 , Pazar Bu haber toplam 823 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama