Günün Tarihi:22 Ağustos 2019

Metalurji günleri başladı


Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Ulusal Metalurji ve Malzeme Günleri’ başladı.

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde, 7.si düzenlenen ‘Ulusal Metalurji ve Malzeme Günleri’nde sektörün önemli isimleri, öğrencilerle deneyimlerini paylaşacak.  Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sakin Zeytin, öğrenci ve sektör temsilcilerinin bir araya getiren bu tarz etkinliklerin önemine vurgu yaptı ve programda emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. Bugün  saat 13:30-14:30 Goodyear İç Denetim Uzmanı Can Karaduman ve İş Güvenliği Uzmanı Gökhan Yalçınkaya, saat 14:45-15:45 Yıldız Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Karaaslan (Kaynak Tekniği ve Endüstriyel Önemi), saat 16:00-17:00 Bosch Senior Quality Assurance Engineer Bülent Öklü (Lazer Kaynak Prosesleri ve Metalografi) konuları hakkında bilgi verecek.

25 Mart 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 842 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama