Günün Tarihi:20 Mart 2019

Vatan Partisi’nde üç aday adayı


Ev hanımı Nevin Şarkaya, Gemi Makine Mühendisi (Emekli) Feridun Fer ve Emekli Nüfus Müdürü Nigar Konaş, Vatan Partisi’nden milletvekili aday adaylıklarını açıkladılar.

Nevin Şarkaya: “Sakarya’da olmak, vatan savunmasında Vatan Partisi’nde olmak benim için gurur kaynağıdır. Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde onun kurduğu, Laik, Demokratik ve tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ni yeniden kurmak görevimizdir. Bu görev için Önce Vatan Partililer’den, daha sonra da Tüm Sakaryalılar’dan desteklerini bekliyorum” dedi.
Feridun Fer; “Ülkemizin tüm değerlerinin satıldığı, bağımsızlığımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün her geçen gün daha da kaybedildiği bir ortamda sessiz kalmamız mümkün değildir. Vatan Partisi’nin birleştirici ve bütünleştirici çatısı altında üzerime düşen görevleri yapmak için milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Bilgim, deneyimlerim ve vatan sevgimle göreve hazırım. Herkesten destek bekliyorum” dedi.
Nigar Konaş: “Emekli bir nüfus müdürü olarak, günümüz koşullarında, Vatan Partisi saflarında bulunmak ve çaba harcamak benim için onurlandırıcı bir görevdir. Bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğime inanıyorum. Kadınların Yurt savunmasında önemli görevleri vardır. Çok  çalışarak her eve ulaşarak kendimizi ve Partimizin öncü, üretici ve birleştirici yapısını, programını herkese anlatacağız” dedi.

25 Mart 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1374 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın