Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

‘Ekonomi ve İnanç’ semineri


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) tarafından düzenlenen “Ekonomi ve İnanç Jimnastikleri: 6 Zorunlu & Artistik Hareket” isimli seminer GSF Gizem Frit Amfisi’nde gerçekleştirildi.

Poster
Burak Delier’in konuşmacı olarak katıldığı seminer, GSF öğrencileri tarafından ilgi ile karşılandı. Ekonomi ve İnanç Jimnastikleri projesi hakkında bilgiler veren Delier, bu projenin bir deneme olduğunu ve 12 farklı posterden oluştuğunu söyledi. Posterlerinin 6’sını ‘Zorunlu Hareket’ diğer 6’sını da ‘Artistik Hareket’ olarak nitelendiren Delier, posterlerinde şeffaflık ve opaklık vurgusunu ön plana çıkardığını belirtti.

Çok yanlış
Delier, posterlerinde “İnanıyorsan para her şeyi satın alır”, “Islanmak istemiyorsan suya atla”, “Kaybetmeyeceksen oynamayalım”, “Sus ama bağırma”, “Belirsizlik güvenlidir”, “Maaşla hatırla kredi ile unut”, “Karnın acıktığında ye, eğer yapabilirsen”, “Kendisi de dolandırıcı olmayan kimse kandırılamaz”, “Yabancılar altın, aşıklar kredi kullanır”, “Kutsal olan ancak çalınabilir” ve “Çok çalış, o zaman ne kazanır ne de kaybedersin” sloganlarını kullandığını söyledi. Seminer, soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

 

27 Mart 2015 , Cuma Bu haber toplam 802 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın