Günün Tarihi:18 Nisan 2019

Üç nesil bir araya geldi


Mefkûre Anaokulları, hoşgörü, geçmişe saygı, büyüklerine hürmet ve hoşgörü gibi değerlere sahip bireyler yetiştirmek amacı ile “Yaşlılar Haftası” kapsamında üç nesili bir araya getirdi.

Akıl oyunları

Mefkûre Anaokulu öğrencileri, anne-babaları, babaanne, anneanne ve dedeleri ile bir araya gelerek büyüklere duyulan saygı ve sevgi gibi değerlerin önemini kavradılar. Etkinlik kapsamında Minik Mefkûreliler, üç nesil bir arada, parmak oyunları, akıl oyunları oynayıp, oyun hamuru ile farklı çalışmalar yaptılar. Sanat öğretmen, eşliğinde büyükleri ile ebru çalışması yapan öğrenciler, anne-baba, dede ve nineleri ile birlikte oyun oynayarak oldukça eğlenceli bir gün geçirdiler.

Hoş vakit

Mefkûre Anaokulu öğrencileri, program sonunda büyüklerine hazırladıkları programda şiirlerini sunarak çiçek hediye ettiler. Çocukları ve torunları ile hoşça vakit geçiren büyükler, yapılan bu organizasyondan dolayı başta öğretmenlere ve okul idaresi olmak üzere tüm Mefkûre Anaokulu çalışanlarına teşekkür ettiler.

30 Mart 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1155 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama