Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

‘65 bin 78 hasta kayıt yaptırdı’


Ferizli Devlet Hastanesi, sadece Ferizli İlçesi’ne değil, Karasu, Söğütlü ve Kaynarca’nın da yakın köylerinde meydana gelen trafik kazaları ve diğer acil durumlarda da hizmet veriyor.

Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Yasemin Yılmaz yaptığı açıklamada, “2014 yılında acil olarak 65 bin 78 hastaya gerekli müdahaleler yapıldı. Hastanemizde  aile hekimliğinde 12 bin 685 hastaya, diş hekimliğimizde ise  5544 hastaya, diğer iç hasta muayenelerimizde  6726 hastaya tedavi uygulanırken, yatan hasta sayımız ise 45 olmuştur” dedi.
Başhekim Yılmaz, “Acil durumda ve diğer zamanlarda muayene için gelen vatandaşlarımızın ve hastalarımızın hastane personellerimize  yaptığı çalışmalar esnasında  gösterdikleri duyarlılıktan ve yardımlarından dolayı da teşekkür ediyoruz. Bizler de her hastanın  ve yakınlarının  hastanemizden memnun ayrılması için tüm imkanlarımızın kullanıldığını bilinmesini istiyoruz” dedi.

4 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 909 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama