Günün Tarihi:19 Mart 2019

Üniversitede protesto


Genç Memur Sen Sakarya Üniversitesi Temsilciliği tarafından Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) yaşanan olaylara tepki göstermek amacıyla bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Genç Memur-Sen üyeleri tarafından Kampüs Camii önünde açıklamayı yapanenç Memur Sen Sakarya Üniversitesi Temsilcisi Osman Baki, “Söz söylemek yerine gürültü çıkarmayı tercih edenlere, birleştiriciliğini veya irfanın aydınlık ilimini idrak edemeyenlere şiddeti bir yöntem, kavgayı çıkar yol zannedenlere karşı üniversitemizin ilim ve irfan yuvaları olduğunu, farklılıklarımızın zenginlik ve ülkemiz için manevi bir sermaye olduğunu hatırlatmak ve onları dünyanın en anlamlı, en birleştirici eylemine davet etmek için toplandık” dedi.

6 Nisan 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 748 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın