Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Personel kıran kırana


Kampüs Arena’da gerçekleşen futbol şöleninin önceki günkü ayağında iki maç oynandı

Kampüs Arena’da gerçekleşen futbol şöleninin önceki günkü ayağında iki maç oynandı
Personel kıran kırana
Mühendislik Fakültesi ile Bilgi İşlem Daire Başkanlığı sahadan galip ayrılmayı bildi.
İki maçta 11 gol atıldı
Sakarya Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanlığı’na bağlı Spor Şube Müdürlüğü’nce düzenlenen Personel ve Öğrenci Futbol Liglerinde heyecan sürüyor. Kampüs Arena’da gerçekleşen liglerin önceki günkü bölümünde Personel Ligi takımları sahadaydı. Buna göre Fen Edebiyat Fakültesi ile Mühendislik Fakültesi’nin kozlarını paylaştığı ilk maç nefisti. Karşılıklı gollerin atıldığı müsabaka, Mühendisler’in 4-2’lik galibiyeti ile sonuçlandı. Bu maçın ardından sahaya çıkan Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile Sosyal Bilimler Enstitüsü de müthiş bir mücadele sergiledi. 
Bilgi İşlem kazandı
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün randevusu düello şeklinde geçti. Karşılıklı gollerin atıldığı müsabakada son gülen taraf Bilgi İşlemciler oldu (3-2). İsmail Mişe’nin yönettiği, Personel Ligi’nin iki maçında da takımlar alkışlandı. Bu arada bu sonuçlarla birlikte Bilgi İşlem 8, Mühendislik Fakültesi ise 7 puana yükseldi.

Fen Edebiyat Fak.: 2 Mühendislik Fak.: 4
Hakem: İsmail Mişe***
Fen Edebiyat Fakültesi: Fatih** Sadık** Battalgazi** Serkan** Ali** Mehmet** Mehmet Ü.** Hakan**
Antrenör: Fatih Sönmez
Mühendislik Fakültesi: Hasan*** Hüseyin*** Yılmaz*** Cihan*** Rıfkı*** Kürşat*** Hüseyin D.*** Fikret*** Mahmut*** Ahmet**
Antrenör: Cenk Yavuz
Goller: D.20 Yılmaz Uyaroğlu, Dk.45 Hüseyin Pehlivan, Dk.75-90+1 Mahmut Tokur (Mühendislik Fakültesi), Dk.80-85 Hakan Yakut (Fen Edebiyat Fakültesi)
---
Bilgi İşl.Dai.Bşk.: 3 Sosyal Bil.Enst.: 2
Hakem: İsmail Mişe
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı: Onur*** Hakkı*** Mehmet*** Ömer*** Can*** Mahmut*** Özgür*** Tarık**
Antrenör: Seyit Rıza Kuşcu
Sosyal Bilimler Enstitüsü: Semih** Mehmet** Erdinç** Salih** İrfan** Veysel** Emin** Hakan** Mücahit**
Antrenör: Mehmet Uymaz
Goller: Dk.40-85 Mahmut Tanrıverdi, Dk.60 Can Yüzkollar (Bilgi İşlem Daire Başkanlığı), Dk.67 Mücahit Özdemir, Dk.77 Erdinç Şenol (Sosyal Bilimler Enstitüsü) Sinan Kolcu

9 Nisan 2015 , Perşembe Bu haber toplam 680 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın