Günün Tarihi:19 Mart 2019

Cumhurbaşkanı heyecanı


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Sakaryalıları davet etti.

Meydanda
Sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda büyük sıkıntıları aşarak bugünlere geldiklerini belirten Başkan Toçoğlu, “Daha özgür Türkiye. Daha adil Türkiye. Daha müreffeh Türkiye. Daha güçlü Türkiye. Yeni Türkiye diyenler Kent Meydanında” diye konuştu.

Yeni Türkiye
Başkan Zeki Toçoğlu şu ifadelere yer verdi; “Allah'ın izniyle daha yapacak çok işimiz gidecek çok yolumuz var. Bu yol uzun. Türlü sorunlarla karşılaştık. Ayrımcılıklara maruz kaldık. Hepimizi dışladılar. Değerlerimizle alay ettiler. Bizi yok saydılar. Hamdolsun eski karanlık günler geride kalıyor. Artık yeni Türkiye'den bahsediyoruz. Yeni Türkiye özgür, adil ve müreffeh bir Türkiye demektir.”

Buluşalım
Başkan Toçoğlu, “Yeni Türkiye'nin mimarı, Cumhurun Reisi Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü Sakarya'ya, Kent Meydanı'na geliyor. Sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanı olarak ilk kez Sakarya'ya geliyor. Cumartesi Kent Meydanı'nda buluşalım. Kocaali'den Taraklı'ya, Hendek'ten Sapanca'ya tüm Sakarya Cumartesi günü Cumhurbaşkanımızla Kent Meydanında buluşacak” dedi.

9 Nisan 2015 , Perşembe Bu haber toplam 871 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın