Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Tatangalardan ahde vefa çağrısı


Tatangalardan ahde vefa çağrısı

Bugüne kadar Sakaryaspor maçını yönetmedi
------
Hakem Trabzon’dan
Yarın Bergama 14 Eylül Stadı’nda oynanacak maçı Trabzon Bölgesi Üst Klasman hakemlerinden Bülent Birincioğlu yönetecek.
Özellikle son haftalarda hakemlerden yana şansı olmayan, bir çok maçını hakem hatası yüzünden kaybeden Sakaryaspor’a yine tanıdık olmayan bir hakem verildi.
Sakaryaspor Yönetimi’nin MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nu ziyaretinden sonra Erzin maçına verilen Murat Türker’in, Kayseri Şeker maçından sonra Erzin maçında da kötü bir yönetim gösterdiği, ancak her iki maçı kazanmamız açısından Türker’in hatalarının çok fazla görülmediği söylenmişti.
Trabzon Bölgesi Hakemi olan Bülent Birincioğlu’nun yardımcılıklarını Orhan Türkoğlu ve Burak Cansız yapacak.
MHK’nın en gözde hakemlerinden biri olan Birincioğlu, 28 Ağustos 2005 tarihinde Sakarya Atatürk Stadı’nda Türk Telekom ile 0-0 berabere kaldığımız maçta 1. yardımcı hakem olarak görev almıştı. Birincioğlu, yıllar sonra bu kez Bergama’da Sakaryaspor’un karşısına çıkacak.
 
Önce Kent Meydanı’nda olacaklar, ardından Bergama maçı için İzmir’e hareket edecekler
-----------
Pankartlar
hazırlandı
karşılama
programı
yapıldı
---------
Tatangalardan ahde vefa çağrısı
Sakaryaspor taraftarının hem Bergama maçı, hem de bugün saat 14.00’te Kent Meydanı’nda halka seslenecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılama hazırlıklarını tamamladılar.
Açacaklar
Başbakanlık döneminde transferin açılması için gerekli hassasiyetini gösteren ve Sakaryaspor’un bugünkü konuma gelmesi için büyük emeği olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için karşılama yapılacak. Cumhurbaşkanı olarak ilk kez Sakarya’ya gelecek olan Erdoğan’ı karşılamak için taraftarlar pankart açacaklar.
Unutmadık
Sakaryaspor’a olan hassasiyetini ve transferin açılması için gösterdiği iyi niyeti asla unutmadıklarını söyleyen tribün liderlerinden Murat Ercan ve Harun Şen, Sakaryaspor taraftarlarına seslenerek, “Sayın Cumhurbaşkanımız bugün saat 14.00’te Kent Meydanı’nda olacak. Biz de bugün Kent Meydanı’nda olmalıyız” dediler.
Gidecekler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan vefa borcunu ödemek için anlam içerikli pankartlar yazdıran ve büyük bir coşku ile karşılamaya hazırlanan taraftarlar, Erdoğan’a Sakaryaspor konusundaki hassasiyetinden dolayı bir kez daha teşekkür ettiler. Taraftarlar, mitingin bitmesinin ardından İzmir’e gitmek için Atatürk Stadı’nın önünde toplanacaklar.
  Hareket saat
01.00’de stattan: Tribün liderlerinden Murat Ercan ve Harun Şen, taraftar olarak bugün Kent Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayacaklarını ve ardından da Atatürk Stadı’na giderek İzmir harekatı için toplanmaya başlayacaklarını söylediler. Tribün liderleri, İzmir’e gitmek isteyen taraftarların en geç bu akşam saat 24.00’e kadar stat önünde olunması gerektiğini söylediler. Taraftarlar, Recep Tayyip Erdoğan’ı Başbakanlığı döneminde de büyük bir coşku ile karşılamışlardı.
 
Zemin sentetik
Bergama 14 Eylül Stadı’nın sentetik zemin olması açısından ev sahibi ekibin Sakaryaspor’a karşı daha şanslı olduğu söyleniyor.
Erzin maçından sonra hazırlıklarını Erenler Sentetik Saha’da gerçekleştiren Sakaryaspor’da ise zemin sorunu yaşanmayacağı söyleniyor. Sinan Kolcu
-------------------
Dünkü idmanın ardından Kocaeli’ye giden ve Cengiz Can Çetin ve Bülent Tunç’un misafiri olan Sakaryaspor, bu sabah otelden ayrılacaklar
-------------
Osman Özdemir
Bergama’da
kazanmak için
mücadele
edeceklerini
söyledi
---------------
60 puan için bu maç önemli
----------------
2nci Lige Play-Off aracılığı ile değil de, grup lideri olarak çıkmak isteyen Teknik Direktör Osman Özdemir, Bergama maçının 6 puan niteliğinde olduğunu söyledi.
İyiyiz
Erzin’i güzel bir futbol ile yendiklerini söyleyen Özdemir, “Moralimiz iyi. Kazanacak gücümüz var. Erzin’de olduğu gibi, Bergama’da da aynı mücadeleyi verip, sahadan galip çıkmak istiyoruz” dedi.
15 puan
Bergama galibiyetiyle 2’de iki yapmak istediklerini söyleyen Özdemir, rakibi ilk maçta 2-0 yendiklerini, rövanşın da aynı şekilde geçmesini arzuladıklarını söyledi. Özdemir, 2nci Lige çıkmak için de hedef olarak gösterilen 60 puanın üzerine çıkmak istediklerini, 5’te beş yapmak için de Bergama engelini geçmek zorunda olduklarını söyledi.    Sinan Kolcu

 

11 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1039 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın