Günün Tarihi:19 Mart 2019

Salonda döşeme başladı


Salonda döşeme başladı

Salonda döşeme başladı
Geç kalan işlem
Eski parke sökümünden sonra 15 günde tamamlanacak denen, ancak tamamlanması yılan hikayesine dönen Adapazarı Atatürk Spor Salonu’nda beton zemin üzerine korucuyu ve parke taşıyıcı zemin plakalarının yerleştirilmesine başlandı.
Sarsıntı olmayacak
Salonun zeminine dökülen 9 cm kalınlığındaki beton üzerine serilen ve alt kısmında 32 adet sarsıntıyı önleyecek plastik uç bulunan 2,5x1,5 ebadındaki plakalardan 172 adet alt kısma yerleştirildi. Tek taraflı düz olarak yerleştirilen plakaların üzerine ise çaprazlama olarak ikinci sıra yerleştiriliyor.
Parkeler en üste
Bu işlem tamamlandıktan sonra üst kısma spor yapılmayı sağlayacak parke döşemesine geçilecek.  Amerika’dan ithal yolu ile gelecek parkelerin daha Sakarya’ya ulaşmadığı, ancak birkaç güne kadar geleceği verilen bilgiler arasında. Sinan Kolcu
Türkiye’de ikinci olacak
Yapım aşamasında verilen bilgilere göre, bu tür yeni sistem salon zemininin ilki Ankara’da yapıldı ve çok olumlu oldu. Adapazarı Atatürk Salonu’nda da yapılacak aynı zamanda Türkiye’de ikinci olacak. (Suat Beyenal)

11 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 720 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın