Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

KARGEM kursları sürüyor


Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Karasu Halk Eğitimi Merkezi ile birlikte yönetilen KARGEM (Karasu Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi) kursları devam ediyor.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Karasu Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Pasta Yapımı Kursu Merhum Kemal Özcan kurs merkezinde haftanın iki günü olarak devam etmekte ve yoğun ilgi görmektedir. KARGEM' in son konukları Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam ve eşi Petek Gürçam, Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nun eşi Tülin İspiroğlu, Nüfus Müdürü Hayriye Türe, Vergi Dairesi Müdürü Nazife Dinç,Karasu Halk Eğitimi Müdür Başyardımcısı Ali Ateş ve Müdür Yardımcısı Celalettin Erdoğan oldu. Karasu Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezindeki Diğer kursları da gezme fırsatı bulan misafirler görevli öğretmenlerden kurslarla ilgili bilgiler aldıktan sonra Karasuya Böyle mükemmel bir ortamı sağladığı için Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’ha teşekkür etti. 

12 Nisan 2015 , Pazar Bu haber toplam 1509 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın