Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

SEAH’ta gündem organ nakli


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) merkez kampüsünde görevli akademisyenleri makamında ağırladı.

Teşekkür
Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya Üniversitesi’ne desteğinin artarak devam ettiğini belirten Elmas, “Büyükşehir Belediye Başkanımızla Tıp Fakültemizin ihtiyaçları ile ilgili bir görüşme yapmıştık. Kısa süre önce de Gastroenteroloji Kliniğimize endoskopik ultrasonografi cihazı kazandırdık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na yapmış olduğu katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Heyecanlı
Başkan Toçoğlu, “Sakarya Üniversitesi bizim gözbebeğimizdir. İnşallah üniversitemiz ile işbirliğimiz daha da güçlenecek. Daha önce rektörümüzle yaptığımız görüşmelerin ardından Tıp Fakültemize önemli bir cihaz kazandırmış olduk. Eğitim ve Araştırma Hastanemizin hizmet kalitesinin daha da artması için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Araştırma Hastanemiz bünyesinde de önemli gelişmeler yaşanıyor, organ nakli konusunda çalışmalar var. Bu haberlerden büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Fakültemizde görevli tüm akademisyenlere çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah Tıp Fakültemiz organ nakli konusunda önemli başarılara imza atacaktır” dedi.
 

15 Nisan 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1493 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın