Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

SYKD Olağanüstü Kongreye Gidiyor


2002 Yılında Sakarya eşrafı tarafından kurulan ve ilimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Sakarya Yerel Kültür Derneği kongre kararı aldı.

Tarih

Kurucular Kurulu ve Onur Kurulu üyeleri ile yapılan istişareler sonucu dernek yönetim kurulu tarafından olağanüstü kongre kararı alındı. Kongrenin 3 Mayıs  Pazar günü saat 13.00 de dernek binasında yapılacağı, yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise kongrenin 10 Mayıs’ta aynı yer ve saatte gerçekleştirileceği belirtildi.

Necmettin Kırık

Olağanüstü kongre kararı alan Sakarya Yerel Kültür Derneğinde yeni yönetim kurulu oluşturulması noktasında çalışmalar sürüyor. İki dönem Sakarya Yerel Kültür Derneği yönetimlerinde görev alan işadamı Necmettin Kırık’ın derneğin Kurucular Kurulu ve Onur Kurulu üyelerinin de desteğini alarak güçlü bir liste ile Sakarya Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olması bekleniyor. Güçlü bir liste ile yönetime talip olmak isteyen Necmettin Kırık’ın listesinde; genç, dinamik, vizyon sahibi gençlerin yanısıra Sakarya da söz sahibi değerli iş adamlarının da yer alacağı öğrenildi.

 

15 Nisan 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 933 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama