Günün Tarihi:19 Mart 2019

CHP’li adaylar MÜSİAD’taydı


CHP Sakarya Milletvekili adayları, STK ziyaretleri kapsamında Ahmet Genç başkanlığındaki MÜSİAD Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

İl Başkanı Ayça Taşkent’in de yer aldığı ziyarette memnuniyetini dile getiren Başkan Genç, “Biz MÜSİAD olarak siyasetçileri sadece şimdi değil, her zaman kucaklıyoruz. Siyasetçiler, Türkiye’de taş üstüne taş koyacak, ülkenin geleceğine yön veren kişilerdir. MÜSİAD’ın var olma amacı da iş adamlarının ufkunu açmak, kamuyu yönetenlerin kendilerin göremediği açıdan bakarak daya iyi çalışma yapmaları için varlığımızı sürdürüyoruz. Hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değiliz, olmadık ve olmayacağız. Herkese eşit uzaklıkta ve eşit yakınlıkta davranıyoruz. Bu seçimde kavga ile toplum olmaktan gelişmiş bir toplum düzeyine çıkmalıyız. Milletvekillerimiz fikirleri ve projeleriyle ön planda olup, ekonomik işleri tartışıp siyaset yapmalıdır. Bu memleket hepimizin. Bizim üyelerimiz hep gönüllü kişilerdir” dedi. Milletvekili adayları adına konuşan Özkoç, “Sakarya’da öncelik bizim için AKP-MHP-CHP kavgası değildir. Önemli olan birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Sakarya’mızın menfaatleri bizim için asıl olandır. Vatan-millet ve kendi şehrimizin geleceğini güzel bir şekilde inşa etmektir” dedi. 

18 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 758 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın