Günün Tarihi:20 Ekim 2018

 

 

Karatede mutlu son


23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası Karate Turnuvası, önceki gün Akyazı Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası Karate Turnuvası, önceki gün Akyazı Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı
         Başarılı sporcular ödüllerini aldılar
Karatede mutlu son
Büyük ilgi gören turnuvaya katılımın beklenenden fazla olması herkesi sevindirdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2015 yılı faaliyet programında yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası Karate Turnuvası, geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Akyazı Belediyesi’nin katkılarıyla, Akyazı Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen dev organizasyona, Akyazı, Adapazarı, Geyve, Söğütlü, Hendek, Pamukova, Serdivan, Sapanca ve Arifiye ilçelerinden 257 sporcu katıldı. Müsabakalar öncesi konuşan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Spor Şube Müdürü Bülent Kasım ve Avrupa ve Dünya Hakemi Uğur Kobaş, tüm sporculara başarı dileklerinde bulundu. Protokol mensubu üyeleri ile ailelerin de büyük ilgi gösterdiği turnuvada dereceye giren sporculara ödül verildi.
Müsabakaları izleyen protokol mensubu üyeleri arasında Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Bülent Kasım, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Fevzi Bora, AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, Akyazı Belediyesi Spor Genel Koordinatörü N.Sait Okur, ilçe daire müdürleri vardı. 
İşte takım sıralaması
Maçlarda minik bayanlarda Pamukova (20 puan), Akyazı (19 puan) ve Hendek (14 puan) ilk üç sırayı aldı. Diğer kategorilerdeki sıralama şöyle; Minik Erkekler; 1nci Hendek (31 Puan), 2nci Geyve (30 puan), 3ncü Pamukova (19 puan). Yıldız Bayanlar; 1nci Hendek (53 puan), 2nci Büyükşehir (45 puan), 3ncü Geyve (19 puan). Yıldız Erkekler; 1nci Hendek (77 Puan), 2nci Büyükşehir (48 puan) ve
3ncü Erenler Halk Eğitim Merkezi (31 Puan)
         Görev alan hakemler
Akyazı Belediyesi’nin misafirperverliğini en iyi şekilde gösterdiği müsabakalarda ilimizin başarılı hakemleri de görev yaptı. Buna göre Beyzanur Yumuk, Şahin Boztepe, Tuna Şehir, Mehmet Bilek, Neslihan Yaman, Ergün Köseoğlu, Sahra Erdoğan ve Gamze Şenel, verdikleri yerinde kararlar ile herkesten taktir aldılar. Bu arada Şener Yılmaz ile Haktan Adatepe’nin de organizasyona katkısı büyüktü.
         Antrenörlerden  teşekkür geldi
Müsabakalarda ter döken takımların yetkilileri, konukseverliğinden dolayı Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a teşekkür ederlerken, antrenörlerden de açıklama geldi. Buna göre Antrenörler Nurkan Kayacık, Hikmet Şaha, Mustafa Solmaz, Tayfun Kobaş, Seçkin Küçükseller, Muammer Sağlam, Yaşar Ordu, Memduh Sakarya ve Sezai Yolcuoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ak Parti Milletvekili Adayı Ali İnci, Bayraktar Masaj Salonu sahibi Recep Bayraktar, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Tellioğlu, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdülvahit Uygar ve Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç’e teşekkür ettiler. 
Hendek Belediyesi Karate Takımı’nın 3 kategoride takım halinde şampiyonluk elde ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası Karate Turnuvası, beklendiği gibi büyük çekişmeye sahne oldu. Müsabakalarda dereceye giren sporcular ödüllerini aldılar.
         Dereceye Girenler Bayanlar  
2007-2008 (30 Kilo)
1-Saliha Yarımbaş (Akyazı)
2-Emine Temel (Pamukova)
3-Zeynep Demir (Hendek)
         2005-2006 (30 Kilo)
1-Zeynep Birinci (Akyazı)
2-Elif Şendoğan (Serdivan)
3-Elifnur Genç (Hendek)
4-Rümeysa Kolip (Büyükşehir)
         2003-2004 (30 Kilo)
1-Mervenur Yıldız (Akyazı)
2-Gülfer Güvendi (Akyazı)
3-Sedanur Bayraktar (Hendek)
         2005-2006 (28 Kilo)
1-Sena Coşkun (Akyazı)
2-Meral Baş (Hendek)
3-Nergiz Köseoğlu (Serdivan)
4-N.Bilge Özkan (Pamukova)
         2005-2006 (30 Kilo)
1-İclal Esen (Arifiye)
2-R.Zişan Özcan (Arifiye)
3-Nisa Gümüş (Arifiye)
         2005-2006 (+34 Kilo)
1-Nurefsan Kaşık (Pamukova)
2-Z.Elifsu Çakmak (Büyükşehir)
3-Tuğçe Uyarım (Büyükşehir)
         2007-2008 (+24 Kilo)
1-Miray Keleş (Geyve)
2-Aybüke Soylu (Pamukova)
3-Rabia Solak (Pamukova)
4-B.Nisa Can (Pamukova)
         2005-2006 (34 Kilo)
1-Sümeyye Çiçek (Pamukova)
2-F.Gamze Çelikçi (Serdivan)
3-S.Melek Kaya (Pamukova)
         2007-2008 (24 Kilo)
1-R.Zişan Özcan (Arifiye)
2-İlke Yetimoğlu (Hendek)
3-Enise Tapu (Hendek)
         2003-2004 (39 Kilo)
1-İremnur Şahin (Hendek)
2-Sıla Zengin (Arifiye)
3-Şevval Akyazıcı (Büyükşehir)
         2001-2002 (+55 Kilo)
1-Fatmanur Kuş (Büyükşehir)
2-İrem Altun (Hendek)
3-Erva Yalgın (Serdivan)
         2003-2004 (59 Kilo)
1-Beyza Duman (Hendek)
2-Aysima Özkan (Büyükşehir)
3-Eslem Gürel (Arifiye)
         2001-2002 (55 Kilo)
1-Beyzanur Keleş (Sapanca)
2-Hatice Kaya (Pamukova)
3-E.Nazlı Kaplan (Büyükşehir)
         2001-2002 (47 Kilo)
1-Duygu Safa (Hendek)
2-Merve İzmir (Pamukova)
3-Beyza Yaş (Hendek)
         2001-2002 (52 Kilo)
1-Buse Nemli (Hendek)
2-Cansu Ateş (Geyve)
3-Sultan Dede (Hendek)
         2001-2002 (44 Kilo)
1-İclal Kübra Öz (Geyve)
2-Bilge Yetimoğlu (Hendek)
3-Suzan Canbaz (Hendek)
4-Nisanur Erol (Hendek)
         2001-2002 (53 Kilo)
1-Aslınur Mutluay (Geyve)
2-Büşra Demir (Büyükşehir)
3-Sude Nemli (Hendek)
         2001-2002 (50 Kilo)
1-Elif Diri (Büyükşehir)
2-İlayda Şaha (Büyükşehir)
3-Esra Tavşan (Geyve)
         2003-2004 (45 Kilo)
1-Beyza Sonay (Geyve)
2-Ceyda Akgün (Büyükşehir)
3-Kevser Alemdar (Serdivan)
4-F.Nisa Çelikçi (Serdivan)
         2003-2004 (56 Kilo)
1-N.Sıla Çolak (Büyükşehir)
2-Yaren Akçelik (Büyükşehir)
3-E.Sude Berber (Serdivan)
4-Betül İren (Büyükşehir)
         2001-2002 (41 Kilo)
1-Berranur Erkan (Büyükşehir)
2-Betül Akbal (Pamukova)
3-Nurcan bilgin (Pamukova)
4-Serengül Adanır (Hendek)
         2003-2004 (49 Kilo)
1-Betül Tetik (Pamukova)
2-Azra Albayrak (Büyükşehir)
3-Zeynep Tutku Tunç (Geyve)
         2003-2004 (34 Kilo)
1-Sudenaz Arslan (Hendek)
2-Beyza Akgün (Büyükşehir)
3-İkra Kavak (Hendek)
         2003-2004 (36 Kilo)
1-S.Simay Korkmaz (Hendek)
2-Sude Tekeoğlu (Hendek)
3-Ecrin Yüce (Serdivan)
4-Pınar Çavdar (Hendek)
         2003-2004 (Hendek)
1-Gizem Altun (Hendek)
2-F.Zehra Şen (Büyükşehir)
3-Şevval Yaş (Hendek)
4-Merve Baş (Hendek)
---
         Dereceye      Girenler  Erkekler
         2007-2008 (30 Kilo)
1-Efe Bayraktar (Hendek)
2-T.Mert Tosun (Hendek)
3-A.Furkan Yıldırım (Serdivan)
4-N.Celal Safitürk (Arifiye)
         2005-2006 (25 Kilo)
1-Berat Uygun (Geyve)
2-M.Erkam Tokal (Büyükşehir)
3-Barkın Gönüllü (Büyükşehir)
4-Ömercan Şendoğan (Serdivan)
         2007-2008 (+25 Kilo)
1-Emircan Akçay (Akyazı)
2-Kubilay Sankutlu (Arifiye)
3-Yunus Dinçer (Geyve)
         2007-2008 (29 Kilo)
1-M.Efe Kayacık (Hendek)
2-Alperen Kaya (Pamukova)
3-A.Furkan Özkan (Pamukova)
         2005-2006 (27 Kilo)
1-Ahmet Gökalp (Akyazı)
2-Y.Emre Tavşan (Geyve)
3-E.Talha Koç (Arifiye)
         2005-2006 (29 Kilo)
1-İlker Eren Özel (Hendek)
2-Mücahit Duman (Pamukova)
3-Yunus Kaan İnce (Geyve)
4-Furkan Şahin (Büyükşehir)
         2005-2006 (32 Kilo)
1-Fatih Levent (Serdivan)
2-Ahmet Başak (Geyve)
3-Sinan Ayyıldız (Hendek)
4-Zeki Efe Çarktan (Arifiye)
         2001-2002 (44 Kilo)
1-Alper yazıcı (Hendek)
2-Emirhan Nane (Hendek)
3-Eren Ertürk (Geyve)
         2005-2006 (+32 Kilo)
1-Salih Oğuz (Hendek)
2-Yusuf Dinçer (Geyve)
3-Cihat Yan (Serdivan)
4-Emirhan Yanar (Geyve)
         2005-2006 (28 Kilo)
1-Talha Gürel (Geyve)
2-M.Ali Canbaz (Büyükşehir)
3-Y.Selim Çakırlar (Büyükşehir)
         2003-2004 (38 Kilo)
1-Salih Kopal (Akyazı)
2-Efe Aktaş (Akyazı)
3-Abdülsamet Baygül (Srdvan)
         2005-2006 (30 Kilo)
1-M.Enes Kaya (Pamukova)
2-Hasan Çavdar (Hendek)
3-İ.Mushap Yıldız (Pamukova)
4-M.Sefa İzmir (Pamukova)
         2003-2004 (30 Kilo)
1-Mehmet Açıkdeniz (Hendek)
2-Ensar Sever (Hendek)
3-Umut Kiraz (Erenler HEM)
4-Furkan Baysal (Arifiye)
         2005-2006 (31 Kilo)
1-Berat Atakul (Hendek)
2-Sefa Onur Er (Hendek)
3-Yusuf Kaan İnce (Geyve)
4-Zeki Efe Çokta (Arifiye)
         2001-2002 (46 Kilo)
1-Barış Tunç (Hendek)
2-Oğuzhan Yağız (Akyazı)
3-Fatih Doğaç (Hendek)
4-Umut Açıkdeniz (Hendek)
         2001-2002 (+46 Kilo)
1-Furkan Aydın (Hendek)
2-Berkay Can (Hendek)
3-İsmail Öztürk (Hendek)
4-Hasan Can Kılıç (Sapanca)
         2003-2004 (49 Kilo)
1-Selman Haşlar (Geyve)
2-Mert Bertan (Hendek)
3-Eymen Bayrak (Hendek)
4-Taha Tümen (Erenler HEM)
         2005-2006 (34 Kilo)
1-Abdülkadir Hayta (Pamukova)
2-Emirhan Uygun (Geyve)
3-Hasan Hüseyin Kul (Serdivan)
         2003-2004 (+49 Kilo)
1-M.Ali Armağan (Erenler HEM)
2-Emre Tapu (Hendek)
3-Emre Sarımehmet (Geyve)
         2005-2006 (37 Kilo)
1-Murat Kenan Özen (Akyazı)
2-Ayberk Yiğit Öztürk (Geyve)
3-Abdullah Arel (Büyükşehir)
         2003-2004 (30 Kilo)
1-Batuhan Şahin (Hendek)
2-Abdullah Yıldız (Hendek)
3-Berke Yetimoğlu (Hendek)
4-Erham Yasir Bayar (Geyve)
         2003-2004 (34 Kilo)
1-İ.Recep Gökova (Hendek)
2-İbrahim Akıncı (Akyazı)
3-Burak Öztürk (Akyazı)
4-Y.Hüseyin Kolip (Büyükşehir)
         2003-2004 (36 Kilo)
1-Erdem Aşar (Akyazı)
2-Kerem Çakıroğlu (Hendek)
3-Oğuzhan Yılmaz (Serdivan)
4-T.Murat Doğru (Serdivan)
         2001-2002 (+67 Kilo)
1-İsmail Balıkçıoğlu (Büyükşehir)
2-M.Murat Balıkçıoğlu (Büyükşehir)
         2003-2004 (39 Kilo)
1-İsmail Tüysüz (Büyükşehir)
2-Batuhan Halil Ertaş (Hendek)
3-Samet Dönmez (Pamukova)
         2003-2004 (39 Kilo)
1-İlker İnce (Geyve)
2-Erdoğan Küçük (Geyve)
3-Yusuf Yıldız (Geyve)
         2003-2004 (44 Kilo)
1-Emre Coşkun (Akyazı)
2-Mehmet Semiz (Geyve)
3-H.Bera Aydın (Büyükşehir)
4-Mehmet Emin Kol (Büyükşehir)
         2001-2002 (35 Kilo)
1-Yusuf Zeren (Hendek)
2-Kadir Açıkdeniz (Hendek)
3-Hakan Dinar (Hendek)
         2001-2002 (45 Kilo)
1-Sefa Tutar (Erenler)
2-Okan Kobaş (Geyve)
3-Ertuğrul Yüksel (Büyükşehir)
         2001-2002 (67 Kilo)
1-Onur Açıkgöz (Büyükşehir)
2-Kerem Özkan (Büyükşehir)
2-Kadir Haşlar (Geyve)
         2001-2002 (47 Kilo)
1-Ufuk Tuna (Büyükşehir)
2-Mustafa Oğuz (Pamukova)
3-Bayram Umut Er (Geyve)
         2003-2004 (55 Kilo)
1-Ömer Akın (Hendek)
2-Emre Kaşık (Pamukova)
3-Olcay Sezer (Büyükşehir)
4-A.Oğuz Mertoğlu (Büyükşehir)
         2001-2002 (55 Kilo)
1-M.Bilal Sapanca (Pamukova)
2-Furkan Çakıl (Pamukova)
3-Melih Uras (Pamukova)
         2001-2002 (39 Kilo)
1-Berke Arslan (Hendek)
2-Murat Kula (Büyükşehir)
3-Barışhan Keleş (Serdivan)
         2001-2002 (52 Kilo)
1-K.Burhan Şenkol (Büyükşehir)
2-Recep Değirmenci (Serdivan)
3-Bahadır Yıldız (Pamukova)
4-H.Berkay Balcı (Geyve)
         2001-2002 (50 Kilo)
1-M.Emin Güntekin (Büyükşehir)
2-Umut İnci (Akyazı)
3-Burak Çam (Büyükşehir)
         2001-2002 (54 Kilo)
1-Abdülkerim Balıkçıoğlu (B.Ş.)
2-Kubilay Açıkdeniz (Hendek)
         2001-2002 (57 Kilo)
1-Melih Korkmaz (Pamukova)
2-Samet Sezgin (Pamukova)
3-Ömer Ertürk (Geyve)
         2003-2004 (41 Kilo)
1-Umut Demirci (Pamukova)
2-Mert Efe Leviçar (Geyve)
         2003-2004 (+58 Kilo)
1-H.Emirhan Doğan (Geyve)
2-Oğuzhan Çakmak (Geyve)
3-Semih Savlık (Serdivan)
4-Mertcan Yüce (Serdivan)
Sinan Kolcu 

21 Nisan 2015 , Salı Bu haber toplam 1180 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın