Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

‘Seyyarlara itibar etmeyin’


Patates fiyatlarının yüksek olması sebebiyle piyasada türeyen seyyarlara dikkat çeken Adapazarı Patates Hali Başkanı Nihat Özdemir, “Taze patatesin hava şartları nedeniyle geç çıkması fiyatları arttırdı. Ancak fiyatlar her geçen gün düşüyor. Vatandaşlarım

Hal Başkanı Özdemir, “Yol boyunda patates satılması sağlıklı bir durum değil. Patates, soğanı nereden aldıkları ve kim olduğu belli olmayan kişilerden alış veriş yapmasınlar. Biz halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Biz kaliteli ürünleri, pazarcı arkadaşlarımıza veriyoruz seyyar satıcılardaki kalitesiz mallara vatandaşlarımız kanmasınlar. Şu anda patates fiyatları Afyon ve Niğde de 2 buçuk lira ile 3 lira arasında. Ne talihsiz bir durum ki, halde de fiyatlar aynı. Biz zarar ediyoruz. Hava şartlarından dolayı taze patates geç çıktı. Fiyatlarda bu nedenle yüksek. Taze patatesin çıkması ile her geçen gün fiyatlar düşüyor. Vatandaşlarımız bilmeli ki, fiyatların yüksek olmasından biz hal esnafları da memnun değiliz” dedi.

26 Nisan 2015 , Pazar Bu haber toplam 868 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama