Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Karasu’da ödül töreni


Karasu’da ödül töreni

Karasu’da ödül töreni
30 sporcu
Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Kulübü’nün ‘Okullar Hayat Olsun Projesi’ kapsamında düzenlemiş olduğu Masa Tenisi Turnuvası Ödül Töreni, Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Turnuvaya katılan 30 sporcu arasından bireysel ve çiftler kategorisinden dereceye girenler açıklandı.
2 kategori
Bireysel kategori turnuva sonuçlarında 1. Seyfettin Ayar, 2. Sedat Ertürk, 3. M. Fatih Duman oldu. Çiftler kategorisinde turnuva sonuçlarında 1. Seyfettin Ayar ve Sedat Ertürk, 2. M. Fatih Duman ve Seffa İngenç, 3. İsmail Devecioğlu ve Cevher Burhan, 4. Mustafa Kalkan ve Mustafa Aydemir oldu.
Belgeli teşekkür
Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Masa Tenisi turnuvalarına katılan hakemlere ve sporculara katılım belgesi verildi. Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali Salim, Masa Tenisi Turnuvası’na katılanlara teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Sinan Kolcu

30 Nisan 2015 , Perşembe Bu haber toplam 606 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın