Günün Tarihi:23 Nisan 2019

YENİGÜN dile getirdi, hastane yönetimi yaptı


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde başlatılan inşaat çalışmaları nedeniyle hastane girişlerinde düzenleme yapıldı.

Acil servis
Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi inşaatıyla katlı otopark inşaatının temel atma hazırlıkları tamamlanan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüsü’nde vatandaşların inşaat alanından etkilenmemeleri amacıyla acil servis ve poliklinik girişlerinde değişikliğe gidildi.


Kuzey cephesi
Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamaya göre inşaat alanı olarak belirlenen, inşaat çalışma alanının zorunlu olarak hastane sınırına kadar bir alanı etkilemesi nedeniyle hastanenin kuzey cephesi tamamen kapatılacağından poliklinik girişleri hastanenin doğu cephesinde bulunan başhekimlik girişinden sağlanacak. Öte yandan Acil Servis girişi ise hastanenin güney cephesinden gerçekleşecek.


Yönlendirme levhaları
Acil Servis girişi için yol düzenleme çalışmaları tamamlanırken, yönlendirme levhaları da yol güzergahına yerleştirildi. İnşaat çalışmaları sürecinde vatandaşların sağlık hizmetlerinden faydalanmalarında bir aksama yaşanmayacağı vurgulanan açıklamada, inşaattan kaynaklanan çalışmalar nedeniyle hasta yakınlarının ve çevre esnafının otopark olarak kullandığı alanlardan dolayı da anlayış gösterilmesi beklendi.

2 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 859 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama