Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

Unutulmayacak bir teklif


Adapazarı’nda özel bir firmada iş güvenliği uzmanı olarak görev yapan Onur Akbıyık, Kent Park’ta bulunan kapalı yüzme havuzunda yüzme antrenörü ve beden eğitimi öğretmeni olan kız arkadaşı Ayşenur Şimşek’e unutulmayacak bir evlilik teklifi yaptı.

Kız arkadaşının mesai arkadaşları ile görüşerek planını anlatan Akbıyık, bir de pankart yaptırdı. Çekim için gazetecilerin geleceğini öğrenen Akbıyık, gazetecilerin röportaj yaptığı ve tam da röportaj sırasının kız arkadaşına geldiği esnada müzik eşliğinde salona girerek alkışlar ve antrenörlerin düdük sesleriyle Ayşenur Şimşek’e bir buket çiçek verdi. Sürpriz karşısında çok şaşıran ve heyecanlanan Şimşek, bir süre erkek arkadaşına sarılarak heyecanının yatışmasını bekledi. Daha sonra cebinden yüzük çıkaran Akbıyık, diz çökerek kız arkadaşına evlenme teklifi etti. Oldukça duygulanan ve gözleri dolan Şimşek, Akbıyık’ın evlenme teklifini “evet” diyerek kabul etti. 

5 Mayıs 2015 , Salı Bu haber toplam 1020 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama