Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Kaynarca’da temiz çevre


Her yıl Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, 1-7 Mayıs tarihleri arasında Türkiye genelinde başlatılan “Temiz Çevrem” kampanyasına Kaynarca Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim, tüm okulların ve halkın da katılımı ile destek verildi.

Temiz

Öğrenciler ve belediye personeli, mahalle ve parklarda temizlik çalışması yaptılar. Kaynarca Belediyesi Zabıta Müdürü Sezgin Tutar, “Temiz çevrem kampanyasını bu yıl ilk kez ilçemizde programlayarak güzel bir çalışma ile öğrencilerimizin müthiş bir katılımıyla iyi sonuçlar alarak etkinliğimizi tamamladık. Katılımcı olan tüm okullarımıza, öğrencilerimize ve halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Oyun alanları

Belediye Başkanı Zeynur Özel, “Özellikle oyun parklarında çocuklarımız ile birlikte yaptığımız bu etkinlikte onların kendi oynadıkları alanlarda daha dikkatli olmalarını, temizlik ve yerlere çöp atılmaması hususunda zihinlerinde  bir bilgi kalmasını sağlayarak parklarımızdaki kirlenme oranlarını düşürerek yine onların daha temiz bir çevrede oyun oynamalarını sağlamaya çalıştık” dedi. 

8 Mayıs 2015 , Cuma Bu haber toplam 897 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın