Günün Tarihi:22 Şubat 2019

CHP’liler Dolmuşçularla


CHP İl Başkanı Ayça Taşkent ve Adapazarı ilçe örgütü yöneticileriyle birlikte “Yazlık- Şeker Dolmuş Hattı” merkez durağını ziyaret eden Milletvekili Engin Özkoç, şoförlerin sıkıntılarını dinledi,çözüm için partisi adına 4 yıllık yetki istedi.

Özkoç, "Sizler Sakarya’nın hastasını, öğrencisini, yaşlısını, işçisini taşıyan, yükünü çekenlersiniz. Sorularınızı biliyoruz, araçlarınızın yenilenmesinden tutun yüksek akaryakıt maliyetine, eğitimlerinizden mesleki hastalıklarınıza kadar bir dizi sorunlarınızı giderek tek adres CHP’dir. Çünkü 13 yılda ülkenin geldiği yer ortada. 13 yıldır iktidar, bir kesimi zenginleştirirken, bizi. Ülkenin ekonomik tablosu böyle ise sizler de mutlu değilsiniz, demektir. Sizden sadece 4 yıl istiyoruz. 4. yılın sonunda ülkede yoksulluğu bitireceğiz, bir tek çocuk yatağa aç girmeyecek" dedi.

16 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 828 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın