Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Ali İhsan Yavuz Hendek’i turladı


Ak Parti Sakarya Secim Kurul Merkezi (SKM) Tarafından düzenlenen programlar doğrultusunda her vekil adayı Sakarya’nın ilçelerine gönderiliyor. Hendeğin son konuğu Milletvekili ve Adayı Ali İhsan Yavuz oldu.

Fabrika
Ali İhsan Yavuz, (SKM) programı doğrultusunda İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ile birlikte mahalle, ev, esnaf ve kahvehane toplantılarına katıldı.  İlk olarak Kadın kollarının düzenlediği ev toplantıları ile programa başlayan Ali İhsan Yavuz esnaf ziyaretlerinin ardından. Sofu ve yönetimiyle birlikte Tursam fabrikasında fabrika işcileri ile yemek yedi. Fabrikanın ve işçilerin sıkıntılarını dinledikten sonra kısa bir konuşma yaparak fabrikadan ayrıldı.

Geçmişle 
Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün de katılmasıyla Kahraman Mahallesinde vatandaşlarda buluşuldu.  Mahalle sorunlarını ve isteklerini dinledikten sonra İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Belediye Başkanı İrfan Püsküllü kısa konuşmalar yaptı. Yavuz konuşmasında geçmişle şimdiki zamanın karşılaştırılmasını istedi, yeni anayasın önemi, iç güvenlik yasasının gerekliliği ve başkanlık sistemi hakkında bilgiler verdi.

Katılım
Daha sonra Kadın Kollarının düzenlediği Kazımiye’deki ev toplantısına katılan Yavuz, kadınların kazandıkları hakları anlattı. Seçim programlarında İlçe yönetim kurulu üyeleri Hamit İsmailoğlu, İsmail Karanlık, Remzi Alemdaroğlu, Mücahit Toprak, Hamit Canlı, Ali Yemiş, Nuri Bayraktar, Kamil Çan, Furkan Kılıç, Fatih Sunman, Barış Çolak, Mahmut Usta . Murak Akdeniz, Gençlik Kolları yönetimin kurulu üyesi  Emre Gider Hüdayi, Belediye Meclis Üyesi Mahmut Nedim Alkan katıldı.

19 Mayıs 2015 , Salı Bu haber toplam 683 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın