Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

Başak’tan bayilerle toplantı


SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sapanca’da düzenlenen ve Kadir Çöpdemir’in sunduğu bayii toplantısında, 2012 yılında SANKO Holding bünyesine katılan Başak Traktör’ün bu yıl kuruluşunun 101. yılı olduğunu anımsatarak, bayilerle takım

 

Türkiye’de tarım sektörünün geliştiğini ve zirai aletlere olan ihtiyacın artacağına dikkat çeken Konukoğlu, Başak Traktör tesislerinin zirai alet üretimi de yapması amacıyla çalışmalar yaptıklarının altını çizdi. Türk tarımında Başak Traktörlerin başaklar açtırmasını hedeflediklerini anlatan Konukoğlu, bu amaçla aldıklarında markanın çok gerisinde kalan tesislere çok önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini ve sektördeki son teknolojinin en iyilerini satın alarak işletmeyi dünyadaki “en iyilerden biri haline getirdiklerine vurgu yaptı. Başak Traktör’ü hedefledikleri noktaya taşıyabilmeleri için yurt geneline yayılan bayilerin katkısının büyük önem taşıdığını anımsatan Konukoğlu, “Rahmetli babam, ‘İşi müşteri öğretir’ derdi. Müşteriden gelecek şikayetleri bize bildirin ki, aksaklıkları giderebilelim” diye konuştu. Babası merhum Sani Konukoğlu’nun, “İşin Hilesi Dürüstlüktür” sözüne atıfta bulunan Konukoğlu, “Dürüst olan, sattığı malı satış sonrasında da sahiplenen her zaman kazanır. Elbirliği ile Başak’ı zirveye çıkaracağız. Biz Ar-Ge’ye, tesise her türlü yatırımı yapıyoruz, yaparız. Bayiler de işyerlerine yatırım yapmalı. Elbirliği ile en iyisini yapacağız” ifadelerini kullandı.

22 Mayıs 2015 , Cuma Bu haber toplam 811 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın