Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Petrol ve LPG konuşulacak


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu petrol istasyonu işletmecileri ve akaryakıt sektör temsilcilerinin oluşturduğu 20. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Denetleme
20. Meslek Komitesi üyelerinin bir araya geldiği toplantıda komite organizasyonu ile bölgesel katılımlı bir sektör toplantısı düzenlenmesi ile ilgili detaylar görüşüldü. Petrol ve LPG Piyasaları mevzuatı dahilindeki uygulama ve denetlemeleri ile sektördeki yaşanan yeni gelişmeler hakkında akaryakıt bayilerine bilgi vermek amacıyla düzenlenecek olan toplantı, 26 Mayıs Salı Günü Saat:13.30’da Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

İştirak
20. Meslek Komitesinin önderliğinde, Kocaeli Ticaret Odası ile Düzce ve Akyazı Ticaret ve Sanayi Odalarının emsal komite ve meslek gurubu üyelerinin iştiraki ile gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısına Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS) Genel Başkanı Ferruh Temel ZÜLFİKAR konuşmacı olarak iştirak edecek. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde tüm sektör temsilcilerinin davetli olduğu 26 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek toplantı ile sektörel anlamda bölgesel işbirliğinin sağlanması amacıyla da faydalı olması bekleniyor.
 

23 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 686 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın