Günün Tarihi:18 Ekim 2019

‘AKP çiğ patatesi yiyecek’


MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, gündemdeki konuları değerlendirmek için basın toplantısı düzenledi.

AKP mitingi
Milletvekili adayı Orhan Ünver’in de katıldığı toplantıda konuşan Bülbül, “20 Mayıs günü yaptığımız mitingimiz mesai saatleri içerisinde olmasına rağmen yoğun bir katılımla gerçekleşti. Sayın genel başkanımız veciz bir konuşma gerçekleştirdiler. Bizler vatandaşımızın teveccühünü gördükten sonra çalışmalarıma hız verdik. 23 Mayıs’ta da AKP’nin mitingi gerçekleşti. Mesai ile ilgili bir problemleri olmamasına rağmen Anadolu Ajansının fotoshop yapmaya gerek duyduğu bir miting oldu. Bu durum AKP’nin Sakarya’da ne hale geldiğini göstermiş oldu. Bu döneme kadar milletimiz hipnoz koltuğuna oturttuklarını ve çiğ patates yedirdiklerini söylemiştik. Ama bu seçimde vatandaşımız uyandı. Artık onlar AKP’yi hipnotize etmiş vaziyette, AKP 7 Haziran’da çiğ patatesi yiyecek” dedi.

OSB 
Vatandaşın 13 yıllık iktidar döneminde büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını söyleyen Bülbül, “ büyüme gibi yalanların bu seçimde geçerli olmayacağını gördük. Bundan daha kötüsünün nasıl olacağını merak ediyorlar. Milletin gözünün içine baka baka yalanlar söylüyorlar. Sanki bu millet 2002’den önce Müslüman değilmiş gibi, sanki hiç hizmet verilmiyormuş gibi propaganda gösteriyorlardı. Bir örneğini de Sakarya’da yaşadık. 2002’de önce Sakarya’da OSB yoktu diyen Başkanın herhalde 1993 yılında 1. OSB’nin, 1997’de 2. OSB’nin ve 1999’da 3. OSB’nin kurulma kararların alındığından ve hizmete geçirildiğinden haberi yoktu” dedi.

Sandığı koruyacağız
Parti olarak verdikleri sözlerin arkasında olduklarını söyleyen Bülbül, “ 3 sene önce ne dediysek odur. Gümbür gümbür geliyoruz. İnşallah 7 Haziran akşamında kamuoyunda çok güzel yankılanacak. Seçimler hakkında da yoğun çalışmalarımız var. Oy kullanma ve sayıldığı noktalarda kimseye nefes aldırmayacağız. Hep birlikte orada olacağız. Sandıkta hırsızlığa müsaade etmeyeceğiz. AKP’ye oy veren masum insanların da oylarını koruyacağız. Artık alışkanlık haline getirdiler. Milletinin vereceği helal oyların koruyucusu olacağız” dedi.

Seviye
AKP adaylarını bazı bölgelerde etkili olduğuna yönelik soruyu cevaplayan Bülbül, “Biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar hiçbir bölgede AKP milletvekili adayları hiçbir bölgede etkili olamamışlardır. Her yere yetişmeye çalışıyoruz. Bütün mensuplarımız çalışıyor. Özellikle kadınlarımızın çalışmaları son sürat devam ediyor. Vatandaşlarımızda büyük bir hayal kırıklığı var. Hayal alemi içinde değiliz ancak çıkabileceğimiz en üst seviyeye kadar çıkacağız. Sakaryaspor’umuza da başarılar diliyorum” dedi.
 

28 Mayıs 2015 , Perşembe Bu haber toplam 864 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU