Günün Tarihi:19 Mart 2019

Yeni yol haritası


Yeni yol haritası

Dün akşam toplanan Sakaryaspor yönetimi , bugün basının karşısına çıkacak
-------------------------

Yeni yol haritası

2014-2015 futbol sezonunu hayal kırıklığı ile kapatan Sakaryaspor yönetimi , lig bitiminden sonra ilk basın toplantısını yapacak.
   Dün akşam
Sakaryaspor yönetimi , İzmir dönüşünde ilk toplantısını dün akşam yaptı. Kendi arasında görüş-alış verişinde bulunan Başkan Selahattin Aydın ve arkadaşları , dün akşam yaptıkları görüşmenin detaylarını ve yeni yol haritası ile ilgili aldıkları kararları , bugün yapacakları basın toplantısı ile kamuoyuna açıklayacaklar.
    Devam mı
Sakaryaspor yönetiminin görevine devam edip etmeyecekleri , dün akşamki toplantıda ele alındı. Geride kalan sezonun değerlendirmesi ile , Play-Off maçları sonucunda alınan neticeyi masaya yatıran Başkan Aydın ve arkadaşlarının , yola devam edip etmeyecekleri de bugünkü basın toplantısında netlik kazanacak. Sinan Kolcu
   Ses geliyor
2014-2015 futbol sezonunu olumsuz kapatan Sakaryaspor ile ilgili , yeni sesler çıkmaya başladı. Bazı kişiler daha şimdiden Sakaryaspor yönetimi için , isimlerini ön plana çıkartmaya başladılar. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun ise ; Aydın ve ekibiyle mi, yoksa yeni bir yönetim modeli ile mi yola devam edip-etmeyeceği de merak ediliyor.

29 Mayıs 2015 , Cuma Bu haber toplam 632 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın