Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Kararı siz verin!


Özel halk otobüslerinin rengi için 4 Haziran Perşembe günü anket çalışmasının başlatılacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, halkın karar vereceğini söyledi.

Gerekli hazırlıkların tamamlandığını duyuran Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, özel halk otobüslerinin yeni rengi için 4 Haziran Perşembe günü anket çalışmasının başlatılacağını belirtti.  Başkan Toçoğlu, “Geçtiğimiz ay meclisimizde aldığımız kararla özel halk otobüslerinin rengi ile ilgili bir çalışma başlatacağımızı belirtmiştik. Sakarya’da görev yapan bin 200’ün üzerindeki özel halk otobüsleri artık tek renk olacak. Bu konuyla ilgili perşembe günü anketimizi başlatıyoruz. Daha önce akıllı kart ve kültür sanat yatırımlarımıza birlikte isim vermiştik. İnşallah şimdi de özel halk otobüslerinin rengini birlikte belirleyeceğiz. İlgili anket 4 Haziran Perşembe günü başlayacak. Alternatif önerilerinizi bekliyoruz. Her zaman belirttiğimiz gibi, şehrimizi birlikte yönetiyoruz. Bu nedenle şehrimizi ilgilendiren konularda da kararı birlikte vereceğiz. Halk otobüslerini halk kullanıyorsa, otobüsün rengini belirleme hakkı da pekala halkındır” dedi. 

2 Haziran 2015 , Salı Bu haber toplam 651 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın