Günün Tarihi:21 Mayıs 2019

220 sporcu dereceye girmek için ter döktü


220 sporcu dereceye girmek için ter döktü

Sapanca Belediyesi Satranç Turnuvası ödül töreni yapıldı. Dereceye girenlerin mutluluğuna diyecek yoktu
---------------
220 sporcu dereceye girmek için ter döktü

Sapanca Belediyesi Satranç Müsabakaları, 30-31 Mayıs tarihlerinde Sapanca Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. 220 sporcunun katıldığı müsabakalar, 4 kategoride yapıldı.
Ödül aldılar
Büyük bir mücadele içerisinde geçen  satranç yarışları neticesinde dereceye girenlere ödülleri verildi. Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, Belediye Meclis Üyesi Cengiz Emil ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Çiğdem Ayanoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren sporcuların listesi şu şekilde sıralandı… Sinan Kolcu
Perdeyi hep birlikte kapattılar: Sapanca Belediyesi tarafından düzenlenen Satranç Turnuvası’nda dereceye girenler ödüllerini aldı. 220 sporcunun katıldığı yarışmada dereceye girenler ve ödül törenine katılanlar toplu olarak fotoğraf çektirdiler.
 ; Ödül aldılar  selam verdiler: Başarılı olan sporculara ödülleri verildi. Kupasını alan ise kendilerini alkışlayanlara kupa ile birlikte selam verdi.
 ; Hem stres, hem de ter vardı: Büyük bir heyecan içerisinde başlayan ve kıran kırana geçen Satranç Turnuvası’nda hem stres vardı, hem de ter.
 Küçükler daha  heyecanlıydı: Satranç Turnuvası’nda özellikle minikler zorlu maçlar çıkardılar. Dereceye girmek ise kazananları mutlu etti.
 ;Hep birliktedağıldılar: Yarışma sonucunda dereceye girenler son olarak hatıra fotoğrafı çektirdiler ve toplu halde Sapanca Atatürk Spor Salonu’ndan ayrıldılar.

Küçükler Kategorisi
1.Erdemir Eren Arda    Kupa-Çeyrek Altın
2.Pehlivan Mert            Madalya-Gram Altın
3.Güzel Umut Arda      Madalya-Gram Altın

Minikler Kategorisi
1.Dölek Gökalp Deniz    Kupa-Çeyrek Altın
2.Darıca Elif                   Madalya-Gram Altın
3.Şimşek Abdulvehhab  Madalya-Gram Altın

Yıldızlar Kategorisi
1.Kılıç Göktürk Kağan    Kupa-Çeyrek Altın
2.Tanrıkulu Tuna            Madalya-Gram Altın
3.Pek Efe Can                Madalya-Gram Altın

Açık Kategorisi
1.Duman Coşkun      Kupa-Çeyrek Altın
2.Han Ahmet Reha   Madalya-Gram Altın
3.İnan Talha             Madalya-Gram Altın
 

4 Haziran 2015 , Perşembe Bu haber toplam 690 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama