Günün Tarihi:19 Mart 2019

İlk mezunların posterleri


Sakarya Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü bu yıl ilk mezunlarını verdi.

Potansiyel
Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü ilk mezunları bitirme projelerinin poster sunumlarını Sakarya Üniversitesi Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi’nde sergilediler.  İş dünyasının gereksinimlerini karşılama, son kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yeni ve faydalı ürün geliştirme ve IT sektöründeki rekabete katkı sağlama potansiyelini ortaya koyar nitelikte olan poster sunumları, proje sahibi öğrenciler tarafından katılımcılara anlatıldı.

Teşekkür 
Sergi öncesi konuşan SAÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nejat Yumuşak, mezun olan öğrencilere başarılar dileyerek, Sakarya Üniversitesi’nin ABB Türkiye ile paydaşlığının tesisinde önemli rol oynayan Levent Alhan’a katkılarından dolayı teşekkür beratı takdim edildi.

Deneyim
Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin eğitimleri boyunca edindikleri analiz, tasarım ve geliştirme deneyimleri ile hayata geçirilen bilişim sistemleri bitirme projelerinin poster sunumlarından oluşan sergi, Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi’nde gezilebilir. 

6 Haziran 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 915 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın