Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Moralleri bozuk


Moralleri bozuk


Şampiyon olup, açık çeke istedikleri rakamı yazamayan ve vasat oynadıkları için ceza ile karşı karşıya kalan futbolcuların moralsiz oldukları söyleniyor. Sinan Kolcu
Aramışlar
Yönetimin final maçındaki vasat mücadele nedeniyle futbolculara ceza kesmesi, cezaya muhatap olan futbolcuların moralini bozdu. Ceza tebligatından sonra bazı yöneticiler ile görüşen futbolcuların bir yandan masaya oturacakları günü bekledikleri, bir taraftan da kendilerine kulüp aradıkları söyleniyor.
Kimler gidecek?
İç transferde görüşecekleri günü bekleyen futbolcuların konumu, Başkan Selahattin Aydın ile Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun görüşmesine bağlı. Daha önce birbirleriyle görüşen ancak karar için bir kez daha bir araya gelmesi beklenen Toçoğlu ve Aydın’ın kararı, gidecek veya kalacak olan futbolcuları yakından ilgilendiriyor.

8 Haziran 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 547 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama