Günün Tarihi:22 Mart 2019

Aydın Petrol yine şampiyon


2014 yılı Kurumlar Vergisi rakamlarına göre; Aydın Petrol Grup Şirketleri aracılığıyla 1 milyon 916 bin 230 lira kurumlar vergisi ödeyerek Sakarya’da yine şampiyon oldu.

Açık ara
Adnan Menderes Caddesi, Eğitim Araştırma Hastanesi karşısında 1994 yılında faaliyete başlayan Aydın Petrol, bu yılda geleneğini bozmayarak, 2015 yılında da vergi rekortmenleri arasındaki yerini korudu. Akaryakıt ürünleri ve LPG perakende satışı kategorisinde açık ara başı çeken Aydın Petrol’ü grup şirketleriyle birlikte 10.sıraya yerleşti.

Kutsal görev
Aydın Petrol yöneticisi Mürsel Albayrak haklı gururlarına ilişkin olarak, “Kurulduğumuz 1994 yılında bu yana her sene yer aldığımız Vergi Rekortmenleri Listesi, işimizi layıkıyla yaptığımızın göstergesi olarak bizi onore etmektedir. Devletimize karşı kutsal bir görev olan vergi mükellefliği başta ilimiz olmak üzere, ülkemizin inkişafı açısından olmazsa olmaz bir esastır. Amacımız, her zaman olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da yükselen başarı grafiğimiz devam ettirmektir” dedi.
 

13 Haziran 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 2091 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın