Günün Tarihi:19 Mart 2019

‘Bazı şeyler gönülden kopmalı’


Her Ramazan ayında olduğu bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahipleri için yapılacak olan bağışlar ve paylaşımlar ile yüzleri güldürmek istediklerini söyleyen Erenler Kızılay Şube Başkanı İsmail Ergül, bu yılki temanın “Bazı şeyler gönülden kopmalı’ olduğunu a

El uzatan

Başkan Ergül, “Bu yılda yine gönülden kopanlar Türk Kızılay’ı ile ihtiyaç sahiplerine ulaşacak. Bu yılki bağış temamız ise ‘Bazı şeşler gönülden kopmalı’ olacak. Her zaman yanımızda olan ve ihtiyaç sahibi insanlara el uzatan vatandaşımızın duyarlılığı yine göstereceğinden eminiz. Ramazan ayın paylaşınca daha güzel oluyor. Bereket artıyor, huzur artıyor. İftar ve sahur sofralarından yenilen her lokmada, aç olanların düşünülmesi gerekiyor” dedi.

 

Teşekkür

Ergül, “Şubemizin bu manevi ayda ihtiyaç sahiplerine yardım için başlattığı kampanyamıza ilgi var. Genel Merkezimizin öncülüğünde başlatılan kampanya da her kesim destek veriyor. Bizlerde bu kampanya ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya, yüzlerini az da olsa güldürmeye çalışıyoruz. Her zaman yanımızda olan duyarlı Sakarya’nın ve Erenler’in duyarlı halkına teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

 

Hesap numaraları

Bir lokma ekmek ve bir yudum su için bağışta bulunmak isteyenlere hesap numaralarını hatırlatan Başkan Ergül, “Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü Hesap No: 1868-6063, Şube: 1934 Ziraat Bankası İBAN No: TR92 0001 0019 0018 6860 63 ve iletişim için telefon: 0532 427 34 00-0542 371 58 56 ile sosyal medyaya da www.facebook.com/kizilayerenler adresindeyiz” dedi.

18 Haziran 2015 , Perşembe Bu haber toplam 790 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın