Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

TÜMSİAD' tan MARKA destekli eğitim


Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yönetim Kurulu üyelerine yönelik düzenlenen ''Kendimi ifade edebiliyorum'' konu başlıklı Sertifikalı Eğitim Programı, Üst Yönetim Danışmanı Uzman Psikolog Ertan Şimşek tarafından TÜMSİAD Konferans Salonu’nda g

Eleştiriye
21. asrın iletişim aşırı olduğunu ifade eden İletişim Uzmanı Ertan Şimşek; “Yaşadığımız bu çağda taşımamız gereken yetenekler var, ilişkilerimizdeki kalite yaşam kalitemizi belirler. Ağzımızdan çıkan her söz kaderimiz olur. Ahlaklı olmak, esprili ve eğlenceli olmak tebessüm etmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Her fırsatta eleştiriye açık olmalıyız” dedi.


Kalitemiz düşer
“Kendimizle barışık olduğumuz zaman gelişmemiz açık ve daha kolay olacaktır” diyen Şimşek, “Agresiflik hayat kalitemizi düşürür. Beynin sağlıklı çalışabilmesinin rüya görmekle alakalı olduğunu ifade eden Şimşek; rüya görmek beynin sağlıklı çalıştığının en önemli göstergelerindendir” diye konuştu.     


Katılım
MARKA destekli eğitim programına TÜMSİAD Başkanı Murat Kesik, Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Genç TÜMSİAD, Akademisyen ve danışmanlar katıldı.

19 Haziran 2015 , Cuma Bu haber toplam 708 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın