Ahmediye’de yılsonu heyecanı20 Haziran 2015, Cumartesi

Katılım
Açılış törenine Arifiye Kaymakamı Abdul Rauf Ulusoy, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Serdar Nuhveren, Ahmediye Muhtarı Nedim Yılmazer AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar, Başkan Yardımcısı Veysel Ünlü, Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdülvahit Uygar, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Üretmek
Sergi açılışında konuşan Belediye Başkanı Karakullukçu, "Arifiye'mizi sosyal ve ekonomik yönden kalkındırmanın yolu her yaş grubuna yönelik, mesleki ve teknik eğitim kursları düzenlemekten, onları sosyal ve ekonomik hayata kazandırmaktan, üretmekten geçiyor. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının sonuna geldiğimiz bu günlerde Arifiye'mizin çeşitli mahallelerinde düzenlenen kursların yılsonu sergilerini açıyoruz. Genç kızlarımızın ve ev hanımlarımızın, el emeği, göz nuru olan bu eserleri gördükçe, inanın çok mutlu oluyor, ne kadar doğru bir iş yaptığımızı daha iyi anlıyorum” dedi.

Kursların
Karakullukçu, “Tüm kursiyerlerimizi, hocalarımızı ve bu kursların düzenlenmesinde emeği geçenleri, canla başla çalışan Müdürümüz Abdülvahit Uygar'ı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Bizler de bu kursların artarak devam etmesi noktasında elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz" dedi.  

Bu haber toplam 1056 defa okundu.

Resim Galerisi