Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Kadınlar çalışıyor


Ferizli İlçesi Kusca Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi bayan üyeleri, özel günlerde il içinden ve il dışından gelen misafirlere kendi elleri ile yaptıkları yöresel ürünleri ikram ediyorlar.

Teşekkür
Kooperatifin bayan üyelerinden son derece memnun olduklarını ifade eden Kusca Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Fethi Tokaç, “Açmış olduğumuz eğitim kurslarımıza ilgi gösteriyorlar. Katılımlar her zaman yüksek olmuştur. Özellikle de kooperatifimize ziyarete gelen misafirlerimize evlerinde kendi elleri ile yaptıkları yöresel yemekleri ve diğer ikramları getiriyorlar. Bu konuda da kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Destek istediler
İzmit Kaynarcalılar Derneği Sedat Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri, Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin’den yeni yönetimleri için destek istedi.


Ziyaret
İzmit Kaynarcalılar Derneği yeni Başkanı Sedat Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri Temel Akkuş, Uysal Biçer, Lütfi Çiftçioğlu ve Ünsal Turan,  Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin’i makamında ziyaret ederek destek istedi.
 

22 Haziran 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 784 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama